Injekční lipolýza

Injekční lipolýza je jednou z nejnovějších neoperačních metod, která zbavuje tělo nadbytečného tuku. Během lipolýzy se aplikuje tenkou jehlou látka fostatydylcholin přímo do nežádoucího nahromaděného tuku. Není potřeba používat anestezii, a to ani lokální. Je určena převážně pro partie, kde nepomáhá cvičení ani dieta.

Výhody – neinvazivní liposukce, časová nenáročnost , bezbolestný zákrok, není potřeba použít žádnou tedy ani lokální anestezii.

Odstraňujeme menší tukové zásoby, je určena převážně pro partie kde nepomáhá cvičení.

Procedura zabere jen pár minut 

Během lipolýzy lékař vstříkne do tukových polštářků směs účinných látek. Používá k tomu velmi tenkou jehlu, takže vám po ošetření nezůstanoužádné jizvičky. Procedura není nijak bolestivá, a není proto potřeba žádné znecitlivění. Celá aplikace trvá jen pár minut. Po ošetření se však alespoň týden šetřete. Pijte hodně tekutin a zvyšte příjem minerálů. 

Ošetření minimálně dvakrát opakujeme

Abychom dosáhli požadovaného výsledku, u většiny klientů ošetření opakujeme. Počítejte se 2–4 procedurami. Rozestup mezi jednotlivými aplikacemi by měl být minimálně 1–1,5 měsíce. Pokud ošetřujeme oblast podbradku kůže podbradku se stáhne, kontury obličeje se vylepší a krásně zvýrazní. 

Po ošetření může jít klient ihned domů a dělat zcela běžné věci. Ošetřené místo bude zarudlé a oteklé. Někdy se mohou vyskytnout hematomy. Ošetřené místo může svědit, ovšem vše s během tří dnů vrátí k notmálu.

2015 - 2023 © DermaComfort s.r.o. - MUDr. Eva Pelikánová