Jett Plasma

Ošetření obličeje, které je prováděno neinvazivní metodou, pomocí kovové hlavice s plasmovým výbojem. Slouží k rejuvenaci obličeje, krku a dekoltu. Nezanechává žádné stopy, proto se může použít kdykoliv i před prací či společenskou akcí.

Kontraindikace – kardiostimulátor , kovové části v těle, těhotenství, kojení, epilepsie, zánětlivá onemocnění, onkologické onemocnění.

Zákrok – důkladně očistíme ošetřovanou část a naneseme Jett plasma Lift sérum – důkladně se vmasíruje do pleti. Dále se napojí elektroda vedoucí z přístroje pod klíční kost klienta. na ošetřovanou oblast naneseme ultrazvukový gel, který zabraňuje popálení a zároveň dobře vede plasmový výboj. Při ošetření začínáme vždy nejširší hlavicí a krouživými pohyby vytahujeme pokožku směrem vzhůru. U všech hlavic používáme stejné pohyby a délka ošetření jednou hlavicí je 15 minut.

Po skončení ošetření se ošetřovaná oblast opět důkladně očistí a nanese se Jett plasma Lift sérum, které si klientka nebude do konce dne smývat.

Jedná se tedy o neinvazivní metodu a je tedy nutné, pro správný efekt, proceduru opakovat v pravidelných intervalech. Délka ošetření je asi 45 minut.

2015 - 2024 © DermaComfort s.r.o. - MUDr. Eva Pelikánová