Ošetření Comfort 

Jde o velmi účinný anti-age zákrok, při kterém se hydratační, výživné a regenerační roztoky aplikují přímo do pokožky. Jedná se o minimálně invazivní metodu, která přirozeně podporuje tvorbu kolagenu a elastinu, vypíná kůži a vyrovnává povrchové vrásky a jizvy. Léčebné roztoky obsahují vysoké koncentrace vitamínů, aminokyselin a koenzymů. Mezoterapie je založena převážně na skvělém efektu kyseliny hyaluronové. Ta je důležitým stavebním prvkem kůže. Její aplikací je dosaženo intenzivní hydratace a následného vypětí a zpevnění reliéfu pokožky.


Indikace
·         Obličejová mezoterapie – omlazení – zjemnění vrásek
·         Unavená – ochablá pokožka, pigmentové skvrny, žilky, dvojitá brada
·         Problematická plet se sklony k akné

Jak pracuje pero Colla Pen?
Pero pracuje s 36 drobnými jehličkami umístěné na jednorázovém aplikačním nástavci. Ten vibračními pohyby vpichuje jehličky do kůže dle předem nastavené hloubky 0,25 až 2,0mm , s frekvencí v rozmezí 1400-1800 vpichů za sekundu. Vysoká frekvence způsobí, že je ošetření prakticky nebolestivé.

Průběh ošetření

Před ošetřením zbavíme pleť nečistot a důkladně vyčistíme diamantovou dermabrazí. Dále se nanese znecitlivující krém Emla na asi 10 minut. Po té se krém důkladně setře a pleť se očistí. Pomocí pera s drobnými jehličkami se zapracovává sérum zvolené dle domluvy s klientem. Po zapracování séra se na podrážděný obličej priloží zklidňující maska, kterou si klientka odnáší i domů. Nakonec se na obličej nanese zklidňující sérum .

2015 - 2023 © DermaComfort s.r.o. - MUDr. Eva Pelikánová