Služby estetické a konzultační kožní ambulance

Estetická
a konzultační kožní
ambulance

ve Žďáru nad Sázavou

Digitální Dermatoskop

Hlavní předností digitálního dermatoskopu FotoFinder je možnost tzv. mapování, kdy je skenováno celé tělo - zdravá kůže i znaménka zároveň.

Odstranění znamének a výrůstků

Slouží k odstranění znamének a kožních výrůstků. Dále je vhodný k ošetření žilek v obličeji, akné a pigmentové skvrn, jizev po operačních zákrocích, poúrazových jizev, rejuvenaci obličeje, krku a dekoltu.

Aplikace výplní kyselinou hyaluronovou

Velmi oblíbeným a vysoce efektním zákrokem v estetické medicíně je aplikace hyaluronové kyseliny. Lékařské ošetření těmito viskózními gely je vyhledávané kvůli přirozenému efektu, okamžitému účinku a dosažení vyhlazené pokožky bez vrásek a jizev.

Aplikace botulotoxinu

Botulotoxin je látka, která se využívá v estetické medicíně k redukci mimických vrásek a nadměrného pocení. Botulotoxin dočasně přeruší nervosvalové spojení, ošetřeným svalem nelze pohybovat nebo jen ve velmi omezené míře, pleť se vypne a působí mladistvým dojmem.

Léčba jizev a akné

Slouží k odstranění kožních výrůstků, znamének - vždy po detailní analýze, antiaging, vyhlazení vrásek, odstranění jizev po akne, odstranění pigmentových skvrn, korekce strií, omlazení pleti v oblasti obličeje, krku, dekoltu, rukou.

Vlasová mezoterapie 

Jedná se o metodu, kdy se pomocí drobných vpichů vpravuje do pokožky látka obsahující asi 50 vitamínů a minerálů, které slouží k podpoře růstu vlasů, nehtů a k jejich zesílení. Ošetření je nutné opakovat.

Regenerace a rozjasnění pleti díky plazmaterapii

Plazmaterapie - estetická procedura, která využívá přirozené vlastnosti krve a slouží k celkovému zlepšení stavu pokožky. Jedná se o moderní a bezpečnou metoda estetické medicíny, která k regenraci využívá krevní plazmu získanou z vlastní krve.

Injekční lipolýza

Injekční lipolýza se používá k redukci drobných podkožních tukových polštářků. Jde o injekční aplikaci do daných partii, nejčastěji se jedná o podbradek, záda kolem podprsenky.

IPL

Jde o ošetření Intenzivním pulzním světlem, kterým se ošetřují hlavně chloupky, pigmentace, rozšířené žilky v obličeji. Dále se IPL může použít k rejuvenaci a ošetření akné.

BTL Unisone 

Ošetření pomocí radiofrekvence a rázové vlny. Slouží k redukci celulitidy, obnovení elasticity kůže a zlepšení vzhledu pokožky. Zmenšení tukových buněk, podpora krevního oběhu, remodelace kolagenu, zvýšení lymfatického toku a obnovení elasticity kůže.

Diamantová dermabraze

Diamantová dermabraze MINIVAC S ECLERIS je kombinací velmi jemného mechanického obrušování vrchních vrstev kůže pomocí speciálních sterilních diamantových koncovek.

Dermica Pen – mikrojehličkování

Dermica Pen je dermální vysokorychlostní mezoterapeutické pero, které se používá k metodě tzv.mikrojehličkování – absorbce aktivních látek do pokožky.

Mezoterapie injektorem 

Jedná se o obličejovou mezoterapii, kdy se pomocí drobných jehliček vpravuje do kůže vhodné sérum – anti aging, anti pigment. Pro lepší komfort při ošetření se používá znecitlivující krém a následně zklidňující pleťová maska.

Ošetření Eye bag

Ošetření očního okolí, kdy se pomocí drobných jehliček zapracovává sérum vhodné k vypnutí pokožky očního okolí. Pro lepší komfort při ošetření se používá znecitlivující krém a chladivé polštářky.

Jett Plasma

Ošetření obličeje, po případě dekoltu, pomocí hlavice, která díky uzemnění vydává plazmový výboj. Ten zaktivuje kolagenové buňky v pleti, ty se napnou a tím dojde k vynutí ošetřované oblasti.

Manuální lifting obličeje

Jedná se o ruční masáž obličeje, která je vhodná pro klientky, které ještě nechtějí  podstupovat injekční metody vhodné k vyplnění vrásek a zpevnění obličeje.

Léčba pocení

K léčbě pocení používáme dvě metody. Je to aplikace Botulotoxinu a Iontoforéza. To, která z metoda se požije, záleží na místě, které se ošetřuje.

Dermatovenerologická
ambulance

pouze v Poličce

V ambulanci v Poličce poskytujeme komplexní péči o pacienty s kožními a pohlavními chorobami - smlouvy se zdravotními pojišťovnami.

2015 - 2024 © DermaComfort s.r.o. - MUDr. Eva Pelikánová