Vlasová mezoterapie 

Jak probíhá vlasová mezoterapie?

Lysinky, ustupování a řídnutí vlasů spolu se smutným pohledem na vlasy vyčesané po každém koupání umí ženy i muže pořádně potrápit. Někdy za vypadávání vlasů mohou geny, jindy kolísání hormonální hladiny, stres nebo třeba rychlé zhubnutí. Při vlasové mezoterapii aplikujeme přímo do pokožky léčivou látku Dermaheal HL obsahující růstové faktory, vitamíny a další léčivé látky. Spolu s klíčovými živinami tak vlasové kořínky zároveň dostávají impuls k obnově vlasů.

Vlasová mezoterapie funguje dokonce na několika úrovních

Přímo do vrstvy kůže, která vyživuje kořínky vlasů, aplikujeme po umytí pokožky malými jehličkami jedinečný koktejl účinných látek. Patří mezi ně například výtažky z kmenových buněk, které pomáhají obnovit a oživit buňky vlasů. Další účinné látky jsou vitamíny skupiny B, aminokyseliny a zinek. 

Díky mezoterapii:

Lékař pro vás vybere to nejvhodnější řešení

Před ošetřením si s vámi dermatolog o vašich obtížích promluví a zhodnotí stav pokožky hlavy i vlasů. To mu pomůže určit rozsah následující procedury. Pro ověření příčiny problému někdy lékař klientovi udělá i krevní testy.

Pro maximální podporu růstu vlasů ošetření zopakujte

Proceduru provádíme jednou týdně. Celkem je vhodné zopakovat si ji 4–12krát podle typu potíží. Výsledky na vlasech uvidíte po několika ošetřeních. Výrazně se omezí vypadávání vlasů a nastartuje se jejich obnova. Viditelné zlepšení pokožky hlavy a vlasů se projeví obvykle po 1–3 měsících. Vždy ale záleží na konkrétním typu potíží.

Můžete si vybrat mezoterapii která obsahuje několik vitamínů a minerálů, nebo mezoterapii, která navíc obsahuje kmenové buňky.

2015 - 2024 © DermaComfort s.r.o. - MUDr. Eva Pelikánová