Aplikace výplní kyselinou hyaluronovou

Injekční výplně s kyselinou hyaluronovou vyhlazují mírně až středně hluboké vrásky, vypínají vpadlé jizvy a obnovují kontury obličeje. Kyselina hyaluronová obnovuje hydrataci kůže, zlepšuje její vzhled a redukuje viditelné známky jejího stárnutí.

V některých případech topické přípravky nestačí a pokud opravdu chcete dlouhodobě a viditelně vyhladit vrásky a kožní záhyby, vypnout pleť a obnovit její pružnost a pevnost, je vhodné aplikovat injekčně výplňové materiály. Kyseliny hyaluronová je látkou tělu vlastní, takže nehrozí vznik nežádoucích vedlejších účinků.  Kyselina hyaluronová se postupně v těle odbourává, takže efekt výplní je dočasný, zpravidla 8 – 12 měsíců.

KTERÉ OBLASTI SI MOHU NECHAT OŠETŘIT?

Nejčastěji se pomocí aplikace dermálních výplnířeší hluboké vrásky, a to zejména nosoretní rýhy, vráskykolem očí a na čele. Kromě vrásek lze pomocí dermálních výplní řešit také tmavé kruhy či váčky pod očima a nežádoucí úbytek tkáně kdekoliv po těle. Dále jsou vhodné na zvětšení rtů.

Aplikace dermálních výplní zpravidla netrvá déle než půl hodiny a bezprostředně po něm se můžete hned zase vrátit do práce nebo společenského života, nezanechává totiž žádné stopy a není po něm třeba žádná rekonvalescence ani speciální režim. Efekt procedury je velmi přirozený a je patrný okamžitě po ošetření, několik týdnů po něm pak ještě zesiluje.

Trvanlivost výplňových materiálů závisí na rychlosti metabolismu organismu, takže je u každého pacienta individuální.

2015 - 2024 © DermaComfort s.r.o. - MUDr. Eva Pelikánová